Телефон філіала у Чернівцях +380 (044) 451-66-02

С 1 мая в Черновцах ООО «Сан-сити» открывает свой филиал. Уверены, что данное мероприятие значительно повлияет на изменение высоких цен на услуги автоматического полива в данном регионе. Учитывая понижение цены на оборудование для полива, теперь автоматический полив в Черновцах можно будет заказать значительно дешевле, чем раньше. Почему же все-таки так дорого стоит система полива в Черновецкой области и Черновцах? Ведь обоснования высоких цен  на полив газонов в Черновцах пока у инсталляторов оборудования нет. З 1 травня у Чернівцях ТОВ «Сан-сіті» відкриває свою філію. Впевнені, що даний захід значно вплине на зміну високих цін на послуги автоматичного поливу в даному регіоні. З огляду на зниження ціни на обладнання поливу,  автоматичний полив у Чернівцях можна буде замовити значно дешевше ніж раніше. Чому ж все-таки так дорого коштує система поливу в Чернівецькій області та Чернівцях? Адже обгрунтування високих цін на полив газонів у Чернівцях поки у інсталяторів обладнання немає.


Пропонуємо продаж обладнання систем автоматичного поливу, дилерам  та інсталяторам знижки! 

ТОВ«САН-СІТІ» пропонує  замовити автоматичний полив,  або придбати все необхідне обладнення на автополив.Обладнання для поливу та зрошення в Чернівцях від компанії   “Сан-Сіті” 


Спринклер PGJ з радіусом поливу до 11 метрів. Поливальні головки цієї серії характеризує висока надійність і довговічність. PGJ може встановлюватися як спільно з більш потужними роторами для поливу великих відкритих площ, так і самостійно обслуговувати маленькі ділянки.

Обладнання для зрошення та поливу в Чернівцях пропонує компанія “Сан-Сіті”


Популярна у всьому світі поливальна головка роторного типу (обертається розприскувальна частина) призначена для поливання відкритих територій малої та середньї площі. Цю поливальну голівку відрізняє великий вибір сопів, що легко монтуються, простота і плавність регулювання кута обертання і довговічність в роботі.

 

 

 

 

Обладнання для поливу та зрошення – спринклери роторні, віялові – компанія САН-СІТІ, Чернівці 


Професійна поливальна голівка роторного типу (обертається розприскувальна частина) з великими можливостями призначена для зрошення відкритих територій малої, середньої та великої площі. Велика розмаїтість сопел: стандартні, високо витратні, сопла низького кута і короткого радіусу.

Спринклери (поливальні голівки) для зрошення газонів від компанії “Сан-Сіті” у Чернівцях 


Поливальна голівка роторного типу (обертається розприскувальна частина) нового покоління – поєднання передових технологій з неперевершеною надійністю, перевіреної роками, і невисокою ціною. Ідеально підходить для зрошення відкритих територій середньої та великої площі. Комбінація економності, довговічності і надійності.

Обладнання для зрошення (поливу) парків, стадіонів, спортивних майданчиків – компанія САН-СІТІ, Черновці 


Поливальна головка роторного типу (обертається розприскувальна частина) – кращий спринклер для стадіонів, спортивних майданчиків, парків та інших великих відкритих територій. Ідеальний спринклер для великих відкритих просторів. Здійснює полив у радіусі до 23,8 м.

 

Поливальні головки (спринклери) для поливання відкритих територій від компанії “Сан-Сіті” у Чернівцях


I – 60 – Високоефективні і невибагливі поливальні головки роторного типу (обертається розприскувальна частина) призначена для поливання відкритих територій, великого і середнього розміру. Ця поливальні головка розроблена спеціально, щоб забезпечити якісний полив при більш низькому натиску.

Обладнання для поливу стадіонів, іподромів, парків пропонує компанія САН-СІТІ в Чернівцях 


I – 90 – Потужна поливальна головка роторного типу для зрошення великих відкритих територій. Довжина водного струменя  цієї моделі сягає 29,3 м. Завдяки своїй потужності і невеликим габаритам ця поливальні головка ідеально підійде для установки на стадіонах, іподромах, парках та інших територіях, що мають великий відкритий простір.

Спринклери віялові і роторні для поливу газонів від компанії САН-СІТІ, Чернівці 


PS – розбризкують (віялові) поливальні головки з вбудованими (не змінними) соплами. Область застосування – невеликі відкриті території, території зі складним ландшафтом. Легко регульовані (сектор поливу від 1 до 360 град.) Вбудовані сопла, розраховані на різну дальність розбризкування (від 3 до 5,5 м.)

Устаткування для автоматичного поливу газонів у Чернівцях від компанії “Сан-Сіті” 


SRS – Універсальні розбризкувальні (віялові)  головки поливу без сопів.Сумісні з усіма стандартними соплами, що випускаються фірмою HUNTER. За рахунок різноманіття модифікацій і великої кількості, різноманітних сопів, ця поливальна головка є практично універсальною і незамінною для використання на невеликих відкритих територіях, в квітниках та інших насадженнях. 

Зрошення (полив) парків та спортивних майданчиків – обладнання для поливу в Чернівцях 


PRO-SPRAY – Універсальні розбризкувальні (віялові) поливальні головки без сопел для використання на приватних і загальнодоступних територіях. Сумісні з усіма стандартними соплами, що випускаються компанією HUNTER. Надійний спринклер для установки на територіях з інтенсивним рухом – в парках, на спортивних майданчиках і пр.

Обладнення для автополиву газонів пропонує компанія “Сан-Сіті”, Чернівці 


INSTITUTIONAL SPRAY – Сучасні універсальні розбризкувальні поливальні головки без сопел для використання на приватних і загальнодоступних територіях. Сумісний з усіма стандартними соплами. Найвища якість, багатофункціональність, надійне високоякісне ущільнення, потужна поворотна пружина, можливість установки надійного запірного клапана, регулятор потоку води.

Обладнання для автополиву – спринклери (поливальні головки), сопла, насоси – компанія САН-СІТІ в Чернівцях 


Сопла з встановленням сектором поливу (від 0 до 360 град.). При використанні регульовання сопів немає необхідності у точному підборі сопла по дузі розбризкування (сектору поливу), тобто одне сопло може замінити сотні звичайних! Сопла легко встановити, замінити. Точність настройки буде залежати тільки від вашого бажання. Роками відпрацьована технологія гарантує якісну і надійну багаторічну роботу.

Дощувачі, сопла, клапани, насоси – устаткування для автоматичного поливу газонів у Чернівцях 


Сопла компанії HUNTER з нерегульованим (фіксованими) сектором поливу (90 °, 180 °, 360 °). Ці сопла  спроектовані таким чином, щоб забезпечити якісне зрошення в будь-яких погодних умовах: навіть при сильному вітрі вони забезпечують рівномірний розподіл води по всій території.

Компанія САН-СІТІ в Чернівцях пропонує обладнання для автоматичного поливу газонів 


“Смугові” сопла призначені для ефективного поливу невеликих площ квадратної і прямокутної форми. Сопла Micro-Spray застосовні, коли доцільний “ніжний” полив. Струминне розбризкують сопло встановлюється там, де комбіноване (полив тонким струменем і звичайне розбризкування) більш ефективно. Сопла з малою дальністю розбризкування – ідеальне рішення для зрошення малих просторів (клумби, квітники тощо).

Полив і зрошення газонів у Чернівцях, обладнання для поливу від компанії “Сан-Сіті” 


Сопла BUBBLER для ефективного прикореневого поливу дерев і чагарників.Вони легко встановлюються на всі спринклери віялового типу. Ці сопла – нове конструктивне та високоефективне рішення для прикореневого зрошення дерев і чагарників, яке може повністю замінити крапельний полив.

Полив газонів, зелених насаджень, обладнання для зрошення парків, стадіонів у Чернівцях-компанія Сан-сіті 


Багатоструменеві сопла BUBBLER забезпечують точний, якісний прикореневій полив. 4 струменя на півкола, 8 струменів на повне коло розбризкують воду для ефективного поливу площ з великою кількістю рослин. Сопло встановлюється на висувній штанзі спринклера, яка при закінченні поливу втягується в землю.

Системи автоматичного поливу в Чернівцях від компанії “Сан-Сіті” 


Клапани компанії Hunter – це потужні та надійні пристрої, що пропонують Вам високу якість поливу. Створені для експлуатації в самих різних умовах клапани мають міцні, високоякісні корпуси з ПВХ, які не бояться корозії і дії ультрафіолетових променів.

Автоматичний полив газонів і зелених насаджень – обладнання від компанії САН-СІТІ в Чернівцях 


SVC – Надійний пульт управління одним електромагнітним клапаном з автономним електроживленням. Водонепроникна конструкція цього ПУ розрахована таким чином, що витримує тиск водяного стовпа в 3 метри і захищає внутрішні електронні пристрої практично від усіх природних впливів.

Поливальні обладнання в Чернівцях від компанії “Сан-сіті” – дощовики, клапани, насоси 


Надійний, міцний, багатофункціональний бездротової пульт управління з програматором позбавить вас від необхідності в підведенні електричних комунікацій до електромагнітних клапанів. Компактний блок керування, що працює від батареї 9 вольт, може бути встановлений навіть усередині короба з клапанами і не зіпсує вигляд вашого ландшафту. Його корпус водонепроникний і витримує тиск водяного стовпа в 3 метри. Радіус дії радіо програматора до 30 метрів.

Обладнання для автополиву газонів, парків, стадіонів у Чернівцях – компанія САН-СІТІ 


SRC – Простий і зручний, цей пульт управління (ПУ) забезпечить максимальну зручність в управлінні невеликими системами. Три повнофункціональних програми по чотири програмованих часом початку, максимально полегшене програмування ПУ, великий РК дисплей, програмований список завдань на 365-денний термін.

Повний спектр поливального обладнання в Чернівцях пропонує компанія “Сан-Сіті” 


Пульт керування (ПК) серії ЄС – це високі технології та максимальну зручність у використанні для невеликих систем. ПУ серії ЄС випускаються як для вуличного використання (4-х і 6-ти зонне виконання), так і для установки всередині приміщень (2-х, 4-х і 6-ти зонне виконання).

Поливальні обладнання для зрошення газонів, парків, стадіонів у Чернівцях – компанія САН-СІТІ 


Pro-C – Сімейство пультів управління (ПУ) для приватного та професійного використання. Можливості базової моделі, розрахованої на управління 3-ма зонами (клапанами), можна збільшити в 5 разів – до 15 зон, просто додаючи роз’єм – модулі в будь-який момент. ПУ має три незалежних програми по чотири задаються часу початку поливу в кожній, можливість запрограмувати полив на кожен конкретний день у році, ручний запуск системи.

Системи автоматичного поливу парків, спортивних полів, територій санаторіїв і готелів у Чернівцях 


Пульт управління серії ICC – ідеальний вибір для управління системою автоматичного поливу на великих територіях – садиби, парки, спортивні поля, готелі. Цей пульт управління (ПУ) сконструйований для виконання найскладніших завдань. Збільшення кількості обслуговуваних зон з 8, встановлених на заводі, до 32 або 48. Можливість поставки в пластиковому, металевому або сталевому корпусі.

Автоматичний полив газонів у Чернівцях – спринклери, контролери, клапани, насоси 


ICC Metal – Потужний серійний контролер для роботи на великих територіях, що володіє рядом додаткових різноманітних характеристик, що дозволяють використовувати його практично на будь-якому об’єкті. Кожен контролер розрахований на роботу в самих суворих умовах і надійно захищений від зовнішніх пошкоджень. Вибір матеріалу корпусу – метал або нержавіюча сталь.

Обладнання для зрошення (поливу) – контролери, датчики дощу, клапани – компанія САН-СІТІ, Чернівці 


MINI-CLIK – Найпростіші, точні та надійні в світі датчики дощу. Датчик дощу – це найпростіший і найбільш дієвий спосіб попередити спрацьовування системи поливу під час випадання опадів. Легко встановлюється на будь-яку зрошувальну систему, датчик Mini-Clik заблокує роботу пульта управління до того моменту, поки вологість після дощу не знизиться до бажаного вами рівня.

Системи управління автополиву – датчики дощу, вітру і температур – компанія “Сан-Сіті” у Чернівцях 


Rain-Clik – Надійний датчик дощу з моментальним відгуком. Датчик з технологією Quick Response ™ спрацьовує з появою перших крапель дощу.Цей доопрацьований і надійний датчик забезпечить тривалу безперебійну роботу.

Системи поливу в Чернівцях – клапани, шланги, спринклери, датчіткі – компанія САН-СІТІ 


Клапан системи поливу багаторежимний З 1030 plus. Включається / Вимикається автоматично. Рідкокристалічний дисплей. Полив до 3-х разів на день. Час поливу до 7 годин 59 хвилин. Час роботи з 1 х 9 V алкалиновою батареєю: близько 1 року. Може бути сполучений з датчиком дощу і датчиком вологості грунту.

Широкий асортимент поливального обладнання в Чернівцях пропонує компанія “Сан-Сіті” 


Таймер подачі води Т 1030 card. Автоматика включення / вимикання. Просте програмування з допомогою карти. До 3-х поливів щодня. Тривалість поливу 1 – 180 хв. Заряду алкалінових батарейок 4 х 1,5 В вистачає на 1 рік роботи.Можливість підключення датчика дощу і датчика вологості грунту.

Весь спектр обладнання для поливу газонів і зелених насаджень від компанії САН-СІТІ в Чернівцях 


Таймер подачі води автоматичний Т 1030 plus. Включається / Вимикається автоматично. Полив до 3-х разів на день. Час поливу від 1 до 120 хвилин. Час роботи з 1 х 9 V алкалиновою батареєю: близько 1 року. Може бути сполучений з датчиком дощу і датчиком вологості грунту.

Датчики, таймери, шланги, дощовики, клапани, насоси – устаткування для поливу в Чернівцях 


Таймер подачі води WТ 1030. Вимикається автоматично. Полив до 3-х разів на день Тривалість поливу від 1 до 180 хвилин. Час роботи з 1 х 9 V алкалиновою батареєю приблизно 1 рік.

Таймери подачі води, датчики дощу, заморозків і вітру – все для поливу від компанії “Сан-Сіті”, Чернівці 


Таймер подачі води. Вимикається автоматично. Час поливу може бути задано від 5 до 120 хвилин. Так само можна вибрати безперервну подачу води.

Системи мікрокраплинної поливу – поливального обладнання в Чернівцях, компанія “Сан-Сіті” 


Шланг сочащейся для підземної прокладки – інновація в області мікрокраплинної поливу.  Прокладка під землею.  Для економічного мікрокраплинної поливу газонів або крайових зон насаджень.

Садовий водопровід, мікрокрапільний полив – обладнання для поливу в Чернівцях від компанії САН-СІТІ 


Комплект для садового водопроводу базовий. Включити воду легко, як запалити світло, клацнувши вимикачем. Зручний забір води в будь-якій точці саду. Простий в проектуванні й установці. вбудований вимикач клапанів випускає воду тільки коли шланги під’єднані.